11 Mayıs 2013

Vodafone Sürekli Paket Satılıyor!

Güya hesabını bilen midi pakete vodafone geçtim . Dakikam,internet , ve sms hakkım bitince konuşma hakkımda bitecek diye ....ama benim fatura 26.23 gelecek diye beklerken fatura geldi 216.80 tl geldi. Dokunmatik telefonda dokunduğun an sana paket satıyor, paket başı 6 .00 tl tam 38 paket satın aldığımı yapacak birşey olmadığını söylediler , bende benim interneti kapatın kesinlikle paket almak istemiyorum dedim , ancak paket kullanma hakkınız var diye interneti de kapatmıyorlar.. sürekli paket satıyorlar .. en son 9.00 tl lik paket sattılar 26 tl lik fatura oldu 37.80 tl ..başka bir gsm e geçmeye niyetlendim.

Muhammet 13 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Ek paket tanımlamaları tarafınızdan yapılmıs olup tarafımıza ait sorun bulunmamakta olduğunu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön