Vodafone Sürekli İnternet Aşımı Sorunu Yaşıyorum.

Yusuf U. |

2002 yılından beri Vodafone abonesiyim. Bazen sorunlar yaşıyorum, son olarak 31 ocak 2014'te akıllı telefon aldım ve kullanmaya başladım. 5 tl karşılığında Facebook ve Twitter paketi satın aldım. Telefonumdan mobil internet olarak Facebook ve Twitter'den başka bir yere girmememe karşılık 2-3 defa "tebrikler! günlük 7 tl data kullanımı yaptığınız için günsonu 23:59:59'a kadar yapacağınız data kullanımları bizden size hediye" şeklinde mesajlar gelmeye başladı. Bu nedir kardeşim? 5 tl'ye 350 mb internet kullanımı kazanıyorsun, 2-3 mb data kullandın diye 7 tl ceza alıyorsun. Bu sorunum düzeltilmezse sözleşmemin bittiği ilk ay Vodafone'dan vazgeçeceğim.

Etiketler :

İnternet/3G Kota Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf U.
  17 Şubat
  15:03

  karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur yazacağınıza talebiniz reddedilmiş ve çözüme kavuşturulamamıştır yazsanız nasıl olurdu. standart cevap yazıp duruyorsunuz. kesinlikle hattımı değiştiriyorum.

 • 14 Şubat
  13:18

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Yusuf U.
  13 Şubat
  15:44

  şikayetimi yazdıktan 2 gün sonra müşteri hizmetlerince arandım. herşeyin normal oldugunu yanlış yerlere girdiğimi v.s v.s söylediler ve yansıtılan ücretlerin silinemeyeceğini söylediler. internete m.facebook adresinden girecekmişim. iyi güzelde bu uyarıyı neden abone olurken onay mesajımda göndermiyorsunuz. cokmu zor bişey bunu hatırlatmak. bunlar insanları balık sanıyor ve balık avına cıkmışlar. yakaladıgını yiyorlar. taahhütümün bittiği ay bırakıyorum vodafoneyi. arkadaşlar dikkatli olunuz, herkesi uyarınız.

 • Yusuf U.
  12 Şubat
  17:31

  mesajımı yazdıktan sonra faturamı dinledim. normalde 20-25 tl gelen faturam 50 tl üzerinde geldi. bu nasıl bir iş anlamış değilim. 5 tl'ye facebook twitter paketi satıyorsunuz, sonrada nomalde 30 tl gelmesi gelen fatura 50 tl üzeri geliyor. millet ne sizin gözünüzde?

 • 11 Şubat
  17:15

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."