01 Eylül 2014

Vodafone Sürekli Hizmet Veremiyor.

Devamlı olarak 7506'yı aradığımda veya arankazan sorgulaması yaptığımda sürekli olarak şuanda hizmet veremiyoruz daha sonra deneyin cevabı ile karşı karşıya kalıyorum. Saatlerce sürüp gidiyor ve bu konuda aylardır süren hizmet kalitesizliğine çözüm bulan da yok. Türkiye'nin en iyi hizmet veren operatörü diye kendilerini tanıtması ise hiç hoş değil.

Uzun zamandır müşteri sorunlarına çözüm bulamamaları müşteri memnuniyetsizliği zirvede sürdürmeleri ise ilginç bir nokta. İstanbul gibi Büyükşehir'de bu sorunlarla karşı karşıya kalmak Vodofone'a adına kötü olsa gerek. Çözüm bulma konusunda aylardır aynı sorunu müşterilerine yaşatmaları da şirketin işine verdiği önemsizliği gösteriyor.

Hakki 126 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön