06 Haziran 2014

Vodafone Sürekli Gecikme Faturası Gönderiyor!

Vodafone müşteri hizmetlerini bir kaç kez arayıp kalan bakiye fatura borcum var mı diye sordum. Hatta faturamı internetten ödemek istediğimde sürekli geçmiş döneme ait borç gösterdiğini söyledim. Müşteri hizmetleri çalışan arkadaş her türlü aramayı yapıp baktı borcumun olmadığını söylüyor. Ama ne zaman banka hesabımdan ödemek istesem bu borç karşıma çıkıyor. Bu problemi çözemediler. Ara ara arayıp uyarmama rağmen. Eğer ki bir gün bu borçtan dolayı faiz sıkıntı yaşarsan kesinlikle kabul etmeyeceğim. Ayrıca bukadar büyük bir firmaya kesinlikle yakıştırmıyorum.Bu kadar basit sorunumu çözemediler.

Öznur 147 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön