16 Mayıs 2013

Vodafone Süper Cep Avantaj Kampanyası Sabit Fiyat Garantisine Uyulmadı!

Ben numaramı Vodafone a taşıdıktan sonra Cep Avantaj 500 12 ay taahhütle aylık sabit fiyat garantisiyle 20 tl olan tarifeye kayıt yaptırdım. İlk ay 20tl olarak geldi.Daha ikinci ayında bu tarife fiyatının sabit fiyat garantisine uyulmayarak 25tl olarak faturalandığını gördüm. 2 kez müşteri temsilcisini aradım.Bana Avantaj 500 kampanyasının 25tl olduğunu 5tl indirim verildiğini söyledi.

Defalarca benim Vodafone şubesinde imzaladığım taahhütte 20 tl 12 ay boyunca 10 tl indirim olduğunu söylediğim halde kabul edilmedi.Bu sebeple Vodafone firmasına güvenim kayboldu.Verilen söze uyulmadığı içinde hattımı taşıdım.Sadece istediğim bu son faturama benden kaynaklanmayan cayma bedelinin yansıtılmamasıdır.

Fatih 86 Okunma

Cevaplar

  • Fatih16 Mayıs 2013

    Bilmiyorum şikayetim tam olarak okundu mu ama tekrar iletmek istiyorum. Benim imzaladığım taahütnamade 10 tl indirim diyordu 12 ay boyunca 20 tl sabit fiyat garantisiyle, daha kullandığım 2. ayda bu indirime vodofone firması uymayarak 5 tl indirim uyguladı. Burada vodofone firması verdiği taahhüte uymadığı için çıkmış bulunuyorum. Ben ayda 20 tl öderken caymadım. 25 tlye çıkartıldı ortada taahhüt diye birşey kalmadığı içinde bıraktım. Eğer firma eğer yanıltıcı reklamda müşteriye bulunmuyorsa ki 12 ay 20 tl sabit fiyat garantisi diye kocaman yazı mevcut sitede, 25 tl yaparlar ise benden cayma bedeli almamaları lazım çünkü kendi sözlerine uymamış olur ve kendileri caymış olur. Ben bu bedeli ödemek zorunda değilim. Siz bendeki firmaya olan güvenimi kaybettirdiniz. Eğer son faturama cayma bedeli yansırsa bu yaşadığım durumun çevremdeki vodafone ile ilgilenen herkese belirtmenin diğerleri içinde faydalı olucağını düşünürüm. Tekrardan benden kaynaklanmayan caymanın bana yansıtılmaması değerlendirilirse sevinirim.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlı olan kampanyayı imzalamış olduğunuz taahütnamedeki ay boyunca kullanmanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Taahütnamede ki sürenizin bitiminden önce kampnayayı sonlandırmanız durumunda taahütnamadede bilgisi mevcut olan cayma medelinin faturanıza yansıyacağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön