16 Mart 2013

Vodafone Süper 1 GB İnternet Paketini İptal Edemiyorum!

Daha önceden, abone olduğum 1g Super İnternet paketini iptal etmek için Vodafone resmi internet sitesinden yönlendirildiği gibi: İptal süper 1gb yazıp 3636'ya gönderdim. Olmadı. İptal gençsüper1gb, iptal süper1gb, iptal süper1000, iptal gençsüper1000, iptal süper 1000mb, iptal gençsüper1000mb vb. gibi tüm olasılıkları yazıp tek tek 3636'ya yollamak suretiyle aboneliğimi iptal edemedim.

Daha sonra Vodafone'nin internet sitesinden "Online İşlemler" kısmına şifrem ile giriş yaparak baktığımda iptal edilecek bir internet paketimin olmadığını gördüğüm halde, bugün bana 1gb Süper internet paketinin tanımlandığını söyleyen bir mesaj geldi.

Ricam, sorunlu olan iptal etme işlemlerinden doğan paket aboneliğimin iptal edilmesi ve bu abonelikten doğan bir ücret alımı varsa bunun iade edilmesidir.

Fikret 19.313 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 542534xxxx numaralı hattınızda AYLIK 1 GB paketiniz talebinize istinaden iptali sağlanmıştır.1GB tanımlama işlemini sms aracılığı ile sağlanmış olması sebebi ile İade işlemi yapılamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön