29 Nisan 2013

Vodafone Şubesi Beni Yanılttı!

1 GB taahhütlü olmak üzere 0542829**** numaralı Vodem kullanıcısı oldum. Satın alırken kullanıcısının babam olduğunu, gigabyte hesaplarından anlamadığın belirttim Kota bittikten sonra kesilip kesilmediğini özellikle sordum, verilen bilgiye göre kota bittikten sonra kesildiği oldu. Ayrıca kredi kartımın fotokopisinin çekilmesi ve bazı belgelerin imzalayarak otomatik ödeme talimatı verdim. 1, 5 Ayın sonunda internete erişilemediğini öğrendim çünkü faturanın ödenmemişti. Ödeme talimatı verdiğimden borçları takip etmemiştim. Böyle bir talimat verilmediğini öğreniyorum. Eksik ve yanlış hizmetler sunulması yüzünden 20 yerine 100 TL ödemek beni oldukça yıprattı. Kart bilgilerimin alınması resmen suçtur.

Görkem 58 Okunma

Cevaplar

 • Görkem11 Temmuz 2013

  Ulaşamıyorum size o linkten MAIL OLUŞTURUYORUM AMA SÜREKLİ BEKLEYİNİZ DEYİP DURUYOR!

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın G****** K***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında hata kabul edilmemiş olup,evraklarınız üzerinde yapılan kontroller sonucunda sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Görkem30 Nisan 2013

  Bırakın bu işleri, 2 farklı şikayet kaydı oluşturdum şikayetinizle ilgileniliyor dendi. Üzerinden 2 haftadan fazla süre geçti, HALA TIK YOK! Yukarıda karakter sınırı olmasa daha anlatacağım birçok şey vardı. LÜTFEN ARTIK ORUNUMU ÇÖZÜN !

 • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön