06 Mayıs 2014

Vodafone Şubenin Yaptığı Hata Bana Faturalandırılıyor.

Taahhütlü telefon almak istedim bu operatörden. Hattıma tanımlı yanlış taahhüt yapıldı, farklı bir tarifeden. Durumu fark ettiler ve "Sistemde hata oldu." diyerek sözleşmemi iptal ettiler. Ve müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiler. "Fatura şikayetiniz bildirilmiştir." Mesajı aldım ve bir sıkıntı yaşamayacağımı söylediler fakat bana gelen fatura 1135 TL.

Müşteri hizmetlerini aradım ve bana bu parayı ödemem gerektiğini daha sonra faturadan düşeceklerini söylediler. Yahu ben bu parayı ödedikten sonra neyi nereden düşüyorsunuz? Şubenizin yaptığı hatayı nasıl bana yükleyebiliyorsunuz? Günlerdir ilgilenen yok. Tüketici haklarına gidip hem şubeye hem Vodafone'a dava açacağım.

Yusuf 217 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf'un Teşekkür Mesajı25 Mayıs 2014

  Bana yapılan ilk bilgilendirmeler gerçekten can sıkıcıydı. Ve sorunumun çözülmeyeceği yönündeydi. Fakat beni en son arayan Müşteri Hizmetlerindeki bayan, sorularıma ve sıkıntıma gayet net cevaplar verdi ve daha sonrasında çözüldü. Belki kurumsal olarak çözülen bir şeydi ama yine de o kadar personelin saçma ve gereksiz açıklamalarına karşılık, açıklayıcı şekilde bilgilendirmesi vahim durumumun en iyi yönüydü. Teşekkür ediyorum size ve o bayana.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

  " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 08.05.2014 ve 13.05.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

 • Yusuf06 Mayıs 2014

  Faturamın son ödeme tarihi geliyor, ne yapmam gerektiğini de bilmediğim için ve bir yardımcı olan olmadığı için çabucak yardımcı olmanızı diliyorum. Geri dönüş yapan yok, arayan yok, bir çözüm yok. Mağdur kullanıcı var sadece.

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön