10 Şubat 2016

Vodafone Şube Görevlisi Kaba Davrandı!

Dükkanda çalışıyordum telefon çekmiyor diye kapıya yakın masanın üstüne koydum, yarım saat sonra baktığımda telefonum çalınmıştı, aradım taradım polis çağırdım bulamadım, sonra müşteriler arıyor diye hattın yenisini almak için şubeye gittim, moralim çok bozuktu zaten yeni hat çıkarmak istedim, benimle ilgilenen arkadaş tablette maç izliyor, işlemi yapmaya 5 dk sonra başladı.

Bende bu hatta telefon alabilir miyim diye sordum, çok ağırdan alan çok yavaş çalışan ve tablette maç izleyen şahıs biraz hızlı olur musunuz acelem var dedim, bana hat mı çıkarayım yoksa telefon mu istiyorsun diye ters yaptı, bende bırak maç izlemeyi de benimle ilgilen dedim şahısa, kimliğimi önüme masaya vurarak veriyor, "vermiyorum hat mat" diye beni tersledi ve resmen kovdu. Dünya çapında bir şirket olan Vodafone' ye hiç yakışmadı bu saygısızlık. Gerekeni yapın lütfen, şahısın çalıştığı şube Esenler Dicle İletişim, ismi M****.

Mehmet 66 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Eylül 2017

    O sorunsuz iş ahlakı olmayan adam halen aynı yerde çalışıyor kaç yıldır Vodafone kullanıcısıyım hiç yakışmadı bir cevap bile yazmayan Vodafone'un bu ülkeyi terk etmesi lazım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön