06 Ağustos 2014

Vodafone Standart Paketin Üstünde Fatura Geliyor.

Telefon faturamın sabit paket fiyatı 95 tl olmasına rağmen Haziran ayında 322 tl geldi Temmuz ayında ise 430 tl bunu Vodafone'a bildirdiğimde verdikleri cevap biz şikayet kaydı açalım inceleyelim size haber veririz.Sürekli şikayet kaydı açıyorlar.Cevap ise hiç gelmiyor..ve sürekli fazla ödemeye devam.

Can 1.224 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Can 11 Ağustos 2014

  Vodafon Koca bir 0 ....

 • Can 11 Ağustos 2014

  542 Numaralı Müşteri Hizmetlerine haftalardır yaptığım ve sonuç alamadığım bildirimi buraya kopyala yapıştır yapıp yazmışsınız...Her zamanki gibi sonuca yönelik bir adım değil tamamen oyalama taktiği

 • Vodafone Temsilcisi06 Ağustos 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön