12 Şubat 2014

Vodafone Standart Cevap Yazıyor!

Çoğu müşterinin şikayetine Vodafone tarafından standart cevap verilmektedir. Benim sorunumda olduğu gibi bir çok arkadaşın şikayetlerinde de durum aynıdır.Onca şikayetime rağmen 2 defa geri dönüş yapıldı.Ondada çözüm üretmediler.

Vodafone hakkındaki şikayetlere baktığımda benzer nitelikte sorunların çok fazla olduğunu gördüm. Vodafone'da ne sorunun çözümü ne de nezaket var.

Müşteri temsilcilerini arayanlar bilir, yaptıkları işe hakim değiller.Sorunum giderilene kadar ben bu platformda şikayetlerime devam edeceğim.

Metin 40 Okunma

Cevaplar

 • Metin27 Mart 2014

  Vadofone dan artık kurtuldum.Artık ne halınız varsa görün.İster sorunu düzeltin ister düzeltmeyin.Herkes görsün Vadofunun reklamlarının gerçeği yansıtmadığını. Web siteleri ve online işlemleri bile çok kötü.

 • Metin15 Şubat 2014

  Bu değerlendirme anketini doldurdum ancak ne vodafone ne de şikayet var.com çokta tınlamıyor.herkes rant peşinde

 • Metin14 Şubat 2014

  Vodafone kapsam alanı ve internet bağlantısı problemini hala çözmüş değil. Burada diğer yazığım şikayetlerin sonrasında cevap olarak tarafıma döneceklerini bildirmelerine rağmen sadece 1 kez geri dönüş yapılmıştır. O görüşmede de benim telefonumun sorunlu olduğunu ima etmişlerdir. dışında herhangi bir dönüş yapılmamıştır.Bunun dışında bütün şikayetlerime aynı cevabı yazıp geçiştirdiler.Ben sıkıntı giderilene kadar burda yazacağımı belirtmiştim. İnşallah şikayetvar yöneticileri bu mesajımı da reddetmezler.Birde standart cevap veren firmaları engellemeleri gerekir

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Aynı konulu bildirimin tarafınıza 10.02.2014 tarihinde geri dönüş yapılarak, hattınız ve talebiniz hakkında yanıtlandığı tespit edilmiş olup, verilen bilgilerin geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön