14 Kasım 2014

Vodafone Sözünü Tutmadı!

Vodafone GSM firması taahhütüm bitmeden beni aradı ve aynı şartlarda uzatmayı ve hediye olarakta 3 ay 1,5 gb internet hediye etmek koşuluyla taahhüt uzattım, beni arayan 0850 ile başlayan Vodafone Genel Müdürülük müşteri hizmetleri fakat yeni taahhüt başlayınca hediye internet yüklenmedi.

Bende 0542 ile başlayan müşteri hizmetlerini aradım ve böyle bir taahhütümün olmadığını size mesaj gönderelim siz evet yazıp gönderin yardımcı olalım dediler, mesaj gönderdim sonrasında sorun yine çözülmedi. Defalarca aradım her seferinde farklı şeyler söylediler oyaladılar, en sonunda ben tekrar 0850 ile başlayan müdürlüğü aradım taahhüt bozulmuş yükleme yapılmayacağını söylediler hakkımı aldılar.

Nazmi 146 Okunma

Cevaplar

  • Nazmi25 Kasım 2014

    şikayet ile ilgili olarak yapılan dönüşün hiç bir lakası yok tam bir fiyasko

  • Nazmi18 Kasım 2014

    Henüz şikayetim ile ilgili vodafone tarafından dönüş yapılmadı

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön