09 Ağustos 2014

Vodafone Sözünde Durmuyor!

Telefon faturamız ödenirken yanlışlıkla 40 tl tutarında hatta kontör yüklenmiş. Müşteri hiz. görüştüğümüzde temsilci 7tl'lik kontör daha yüklersek toplam yükleme faturamıza sayılacaktır denildi. Buna istinaden tekrardan hatta kontör yüklemesi yaptık hatta 7tl yüklenmediği için fazladan 12tl'lik yükleme ile uğraştık durduk. Şimdi ise aradığımızda böyle bir işlemin yapılmayacağını yanlış bilgi aktarıldığı söylendi. Çalışan kontör yükleyin faturanıza sayılacak' demeseydi vakit harcayıp uğraşmazdık faturamızı öderdik bu kadar sinir stres de yaşamamış olurduk. Kayıt altına alınan görüşmelerde söylenen tüm koşulları(yanlış/eksik/fazla)bana sağlamak durumundadır firma. Müşteri her zaman haklıdır.

Ayşegül 1.276 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-08-11 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön