Vodafone Sözünde Durmuyor.

Ebru H. |

Vodafone'a geçerken 11.000 TL taahhütte bulunuldu ve bu tutar bitene kadar fatura ödemeyeceğimiz söylendi, şuan gelinen noktada her ay hatlarımız kesiliyor. Personele borcundan dolayı kesilmiştir mesajı gidiyor. Müşteri temsilcisi ile görüşüyoruz tamam düzelttik deniyor, önümüzdeki ay yine aynı sıkıntı. Gelinen aşamada keşke önceki operatör de kalsaydık. Bu arada bayinin ödemesi gereken tutar hala ödenmedi. Vodafone bayi konusunda hiçbir şey yapamıyor, Bunu sıkıntıyı Mersin Vodafone bayisi ile yaşadım.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  13:20

  """Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  27.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 10 Haziran
  13:47

  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”