01 Kasım 2013

Vodafone Sözleşmeyi Benden Gizliyor!

Daha önce faturasız olan Vodafone hatlarımı faturalıya çevirdim ve 2'sini de 25 liralık olan bir tarifeden yaptım. Daha sonraki aylarda hattımın birine anlaşma yaptığım ücret gelirken diğerine 75 ile 120 arası faturalar gelmeye başladı. Arayıp nedenini sorduğumda tarifemin 25 liralık değil 72 liralık olduğunu söylediler ama böyle bir tarife istememiştim ve sözleşmemi görmek istediğimi söyledim.

Yaklaşık 5 ay süre ile sürekli 5 iş günü içinde sözleşmenin gönderileceğini söylediler ama göndermediler ve şimdi tarafıma haciz başlatıklarını söylüyorlar. Sözleşme benden neden gizleniyor?

İbrahim 95 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında 08.11.2013 tarihinde belirtmiş olduğunuz adresinize evraklarınızın gönderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İbrahim 04 Kasım 2013

    Sözleşme henüz elime ulaşmadı

  • Vodafone Temsilcisi01 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön