11 Eylül 2013

Vodafone Sözleşmenin Bittiğini Bildirmedi!

541820*** numaralı telefon kullanıcısıyım. Vodafone ile Kamu Midi tarifesi kullanmakta iken 8. ay itibariyle anlaşmamızın bittiğini müşteri hizmetlerinden şok fatura üzerine öğrenmiş bulunmaktayım. Müşteri hizmetleri bana mesaj gönderildiğini beyan etmektedir. Ben ise gönderilen bir mesaj olmadığını, gönderilmiş olsa dahi içeriğinin anlaşılır olmadığını beyan ettim.

30 TL olması gereken faturalarım zaten hiçbir zaman 30 TL olarak görmediğim gibi son gelen 346 TL'lik fatura beni şok ve mağdur etmiştir. Daha öncede 545246*** numaralı hattımda böyle bir durum yaşadım. Haklı olduğum anlaşıldı, bir sonraki ay fatura ödemedim. Vodafone bu tür konularda insanları mağdur etmektedir. Şikayetçiyim.

Mehmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 06.08.2013 tarihinde kampanyanızın bitişi ile ilgili bilgilendirme sms'nin gönderildiği tespit edilmiş olup, ücretlendirmenize müdahale edilemeyeceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Mehmet18 Eylül 2013

    Vodafone'nun İlk Mesajından sonra herhangi bir mesaj almış değilim, 7 gündür acaba neyin araştırılması yapılmakta merak ettim doğrusu.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön