Vodafone Sözleşmemin İptalini İstiyorum!

Can V. |

Vodafone tarafından arandım tarifeme ek 1 tl ye vf smart 2 adında bir akıllı telefon hediye edeceklerini 24 ay sözleşme yapmamın yeterli olduğu söylendi o güne kadar cep telefonumda sınırsız internet paketim vardı.görüşmelerin kayıt altında olduğunu bildiğim için görevliye bu görüşmenin kayıt altında olduğunu bildiğimi tekrar ederek eğer sınırsız cep net iptal olacaksa kampanyayı kabul etmediğimi bildirdim İPTAL NET 100 yazmam 3636 göndermem istendi ama hep hata verdi gelen mesajlarda 28.02.2013 23:59:59 da internet paketim iptal edileceği bilgisi geldi sözleşmemin iptalini istiyorum Tazminat haklarımı saklı tuttuğumu bildiririm.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  19:50

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,532372****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 26.03.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Can V.
  02 Mart
  17:20

  Vodafone inceleme yapmış gece aradın sabah 8:30 da problem olmadığına dair mesaj geldi sorun tüketici mahkemesinde çözülüp emsal olacak düşüncesindeyim

 • 28 Şubat
  17:48

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri