09 Mayıs 2013

Vodafone Sözleşmemdeki Hakkı Tek Taraflı Kaldırmışlar!

2011 eylül ayında numaramı taşıdığım vodafone firması vodafone red team hizmetini sağlıyordu fakat az önce müşteri hizmetleri ile görüşmem sonucunda bu hizmetten bazı paket kullanıcıları dışında ben de dahil olmak üzere 2013 Ocak ayından itibaren faydalanamayacağımı belirtti. Bana sözleşmede sunulan bir hakkın henüz sözleşme bitmeden nasıl tek taraflı olarak kaldırılabildiğini öğrenmek istiyorum.

Bu tek taraflı fesih müşteriyi yanıltmaktır.Tüm haklarımı yasal çerçevede kullanacağım. Ben telefonum arızalandığında şube şube dolaşmak zorunda değilim, personel gelip evimden alıp bırakıyordu, aynı zamanda yedek telefonda bırakıyordu. Şimdi bu da iptal edilmiş. Tüm yasal süreçleri başlatıyorum.

Çağlar 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde red programı ile ilgili mevcut koşullarda değişiklik olmasından dolayı programdan çıkış sağlandığı ve mevcut uygulamanın bu yönde olduğu bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön