08 Kasım 2013

Vodafone Sözleşmem Bittiği Halde İstediğim Tarifeye Geçemiyorum!

Cihaz taahhüt sözleşmem bitiyor ama bitişinden hemen sonraki ay faturasız tarifeye geçemiyorum.Resmen bir ay daha taahhüt alınmış gibi bir ay daha tarife değişikliğini beklemek zorundayım. Sözleşme bitiş ile beraber tarifem değişsin.Ben zaten bu ay cihaz taahhüdü için faturama bir yansıma olacak.

Vodafone böyle davrandığı takdir de hem sosyal çevremdeki Vodafone kullanıcılarını hem aile hem de iş çevremi başka bir operatöre yönlendirip gerekli tepkimi göstereceğim. Eğer benim gibi başka Vodafone müşterileri varsa bunu yapın. Haksız yere beni artı bir ay daha bir tarifede yada bir pakette tutamazlar. Başka operatörler bu opsiyonu sağlarken ben Vodafone'da durmam..Duranı da uyaracağım.

Nuh 179 Okunma

Cevaplar

  • Nuh08 Kasım 2013

    Ben müşteri olarak bunun böyle olmasını isterim..Sonuç da ben taahhüte uygun hareket ettim ama siz istemediğiniz konuda bu iş olmaz mümkün değil ,istediğiniz konuda da olur tamam mümkün deyip bit şeyler yapıyorsunuz. Bir müşteri olarak esef kınıyorum. Bu esnekliğe sahip olamayacaksam sizin bir daha müşteriniz olmayı da düşünmem mümkün olamaz. Zaten çevremde ve her türlü mecrada aleyhte propagandanıza da başladım.

  • Vodafone Temsilcisi08 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, kampanyalı hatlar için kampanya bitiş tarihinden sonra tarife değişikliği yapılması gerekmekte olup, tekrardan yeni dönemde yansıyacak olan paket ücretine müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Mevcut uygulamamız bu yönde olup, görüşleriniz ilgili birimler ile paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön