28 Ocak 2014

Vodafone Sözleşmedekinden Farklı Tarife Başlatmış!

Vodafone Antalya Özdilek bayisinden hattımı Vodafone' a taşıdım. Hattımı taşırken Vodafone Cep Özgür tarifesini seçtim. Cep Özgür tarifesine geçtiğime dair sözleşmeyi imzaladık. Hattı taşımamdan 6 gün sonra hat aktifleşti ve 30 TL yükleme yaptım. Fakat gelmesi gereken 120 dakika gelmedi. Çünkü Cep Özgür tarifesine değilde Özgür genç tarifesine geçirmişler bizi.

Müşteri hizmetlerini aradım sistemden düzeltemeyeceklerini söylediler. Özdilek şubesine gittim suçlu oldukları halde çözüm üretmediler. Müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım şikayet kaydım alındı! 15 gün içerisinde dönüş yapılır denildi fakat 6 ay oldu. Ne arayan var ne de soran?

Yalçın 60 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın17 Şubat 2014

    Evet tarafıma 03.02.2014 tarihinde geri dönüş yapılabildi sonunda. Bugün 17.02.2014 fakat çözüm falan yok!!! Çünkü amaç çözüm üretmek değil, insanları oyalamak. Herşey apaçık ortada. Çözüm üretmek isteyen firmalar 1gün içinde tek görüşmeyle bunu halledebiliyorlar!

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön