08 Mayıs 2014

Vodafone Sözleşme Kurallarına Uymadı!

2013 Ağustosta Cepte Wifi modem ile birlikte 6GB kotalı, Fatura stop özellikli data hattını 12 ay taahhütlü olarak ayda 35 TL ödeme ile satın aldım. Mart ayında de kotam dolduğu için Vodafone web sayfasından 1 GB aşımsız ek paketi 15 TL ye (site de öyle yazıyordu) satın aldım. Mart dönemi faturam 107,7 TL geldi. İtiraz ettiğim de aldığım 1 GB paketin fiyatının ücretinin 30 TL olduğu ayrıca bu paketin 1 GB bittiğinde durmadığı bu yüzden faturamın bu kadar geldiğini ilettiler. Hem fatura stop özelliğimiz var diye reklam yapacaksınız hem de aldığınız ek pakette bu yok deyip kenara çekileceksiniz.Fazla alınan ücretin derhal iadesini istiyorum.

Gürkan 580 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.04.2014 tarihinde şikayetiniz hakkında bilgi verilmiş olduğu tespit edilmiştir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön