Vodafone Sözde Ücretsiz Facebook!

Özkan S. |

Paketimin içeriğinde m.facebook.com adresi ücretsiz olarak tanımlanmasına karşın her facebook adresine http://m.facebook.com şeklinde bağlanmama rağmen 1 seneye yakın şekilde çoğu zaman faturama internet kullanımından dolayı ücret yansıdığını gördüm.Hele bu son ayda 20 lira gibi bir ücret olarak aşıldığını gördüm.

Defalarca Vodafone müşteri hizmetlerini aramama rağmen iletişimden bilgi yazmama rağmen hiçbir şeyin düzelmediğini aksine daha da çok arttığını gördüm.Müşteri hizmetlerindeki bir kişi sadece e-buddy platformu üzerinden girdiğimde ücret kesilmeyeceğini, başka bir kişi ise tarayıcımdan girsem dahi ücret kesilmemesi gerektiğini söyledi.Denedim fakat hiçbiri fayda etmedi.İlgililer bilgisiz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan S.
  19 Ağustos
  18:33

  Bilgisiz ve ilgisizler

 • Özkan S.
  17 Ağustos
  12:11

  Acaba bu farklı URL'ler neler ise mailime yollayabilir misiniz? Çok merak ettim şimdi bu URL'leri .

 • 16 Ağustos
  14:19

  Değerli Abonemiz,

  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, inceleme sonucu detaylarını ekte bilgilerinize sunarız;
  Yapılan kontroller sonucunda farklı URL(kaynak bulucu)’ ler kullanımlar olduğu , bu kullanımlarının standart mobil internet tarifesinden ücretlendirildiği anlaşılmıştır. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”