05 Nisan 2014

Vodafone Söz Verilen Yapılmadı!

01 Mart 2014'de Vodafone beni aradı ve halihazırda ödediğim ücretin 5 TL arttırma ve internetimi 2 GB'a çıkarma teklifini sundular ve bende kabul ettim. Fakat bu ay itibarıyla görüyorum ki tarife ücretim 5 TL artmasına rağmen internetim hala 1 GB olarak kalmıştır.

Firmalarına güvendiğim için bugüne kadar hiç kontrol etmemiştim, bugün tesadüfen fark ettim. Müşteri temsilcinin hemen aramak istedim fakat bir türlü sesli yanıt sistemini aşıp bir temsilciye bağlanamadım.

Çok geçmişlerde kalmış bir yöntem ile teknoloji devi olan Vodafone'a e-posta gönderdim. Yine cevap gelmezse ve ulaşamazsam pazartesi günü yazılı dilekçe ile merkezlerine şahsen gideceğim.

Ömer 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,07.04.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamaması nedeni ile bilgi aktarımı sağlanılamamıştır.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön