23 Mayıs 2014

Vodafone Söz Verilen İade Hala Yapılmadı.

Daha öncede şikayette bulunmuştum fazladan ek bir fatura çıkartıkları için şikayetim üzerine beni arayıp haklısınız ödemiş olduğunuz ücreti iade edeceğiz ama maalesef ödemediler. Defalarca aradım her bir müşteri temsilcisi farklı farklı söylemlerde bulunuyorlar. Kısaca hiç birşey yapamıyorlar. Şubattan bu yana kendilerinin bile size iade işlemini gerçekleştireceğiz demelerine rağmen sallayıp duruyorlar. Benden kimlik fotokopisi hesap numarası istediler verdim hem de iki defa fax çektim nafile defalarca aradım sonuç yok, evet haklısınız başka laf bildikleri yok artık Vodafone'dan paramı istiyorum.

Yavuz 135 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön