28 Ocak 2014

Vodafone Sorunumu Hala Çözmedi!

Vodafone'da ortak havuz t. kurumsal 23 hattımız var 2 ay önce yeniden kontrat imzaladık 5000 dakika ses ve faturada aylık %25 iskonto şeklinde. Geçen ay faturada iskonto yapılmayınca 549 318 **** 'de F. beyi aradım ,yanlışlık olduğunu düzeleceğini oluşan zararın ödeneceğini söyledi.

Defalarca görüşmemizde çözüm olmadı. 2 fatura geldi bunda da iskonto olmadığı gibi 5000 dk ses sözleşmesi yaptığımız halde 7500 dk faturaya yansıtılmış fatura ortalama 600 ila 750 tl arası gelirken 1200 tl geldi.

Bu yanlışlıkları defalarca telefonla,ve mail yolu ile bildirdiğim halde her seferinde teknik bir sorun olduğunu sistemin düzeleceğini oluşan zararın karşılanacağı vs..vs.hala bir düzelme yok.

Fatih 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.03.2014 tarihinde Kurumsal müşteri hizmetlerinden tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fatih31 Ocak 2014

    hala çözüm üretilmemiştir....

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön