Vodafone Sorunumu Gidermiyor.

Ufuk A. |

Vodafone firması için buradan yazdığım şikayet için döndüler ama sorunu anlamıyorlar. Güvenliğiniz için ses kaydı alıyoruz diyorlar, 02 Nisan 2014 günü olan ses kaydını dinleyin diyorum. Yapamayız diyorlar.

Dilekçe isteklerine 3071 no'lu dilekçe kanununa göre yanıt verdim. Kafalarına belge isteyip dilekçeyi işleme koymuyorlar. Yani yasa dışı işlem yapıyorlar ve kanunlara uymuyor ve bu ciddi bir meseledir. Her kafasına esen dilekçenin yanında bir şey isteme hakkına sahip değildir. Herkes kanunlara riayet etmekle mükelleftir bu sınırlar içinde iş yapıyorsa ama Vodafone kanunlara uymamayı alışkanlık haline getirmiş durumda.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk A.
  09 Haziran
  04:22

  Dediğime geldiniz. Ben size dedim ki ben kimlik göndermeyeceğim ama siz o parayı bana göndereceksiniz. Bak seve seve gönderdiğiniz. Bildiğin mor oldunuz :))

 • 23 Nisan
  19:02

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”