16 Ocak 2014

Vodafone Sorunumu Çözmüyor.

1 yılı aşkın Red kullanıcısıyım. Başka bir operatördeki numaramı faturalı olarak taşımak için 7 ocakta Bayrampaşa'da bayiye müracaat ettim. Kara listede yer aldığımı (neden dolayı olduğunu bilmediğim) belirttiler ve hakkımda olumsuz bir şey olmadığını ve merkezlerine mail attığını söylediler. Sonrasında benim 542'yi arayarak hızlandırabileceğimi belirttiler.

14.01.2014 saat 16:02'de aradım. Müşteri temsilcisi durumumda olumsuz bir şey olmadığını 24 saat içerisinde çözüme kavuşacağını belirtti ama 21:28'de aradığımda hala durumun düzelmediğini ve yapabilecekleri bir şey olmadığını söyleyip yüzüme kapattı. 21:38'de tekrar aradığımda 48 saat içinde çözümlenecekmiş.

Yasin 50 Okunma

Cevaplar

  • Yasin29 Ocak 2014

    Şikayetimle alakalı o kadar titiz çalışıyorsunuz ki hala bilgilendirme ya da olay nedir nasıl olmuştur diye aramadınız. 542 numaralı telefona çıkan müşteri temsilcilerinizle yaşadığım sorunlardan dolayı oraya nasıl tekrar tekrar şikayet edebilirim.(3 kere yapılan teleon görüşmesinden sonra buraya yazma gereği duydum)

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön