10 Eylül 2013

Vodafone Sorunumu Çözmüyor!

01.07.2013 - 31.07.2013 ve 01.08.2013, 31.08.2013 dönemlerine ait faturalarım normalin dışında gelmiştir. Bayii aracılığıyla merkeze kayıt alınmış ama bana hala olumlu ya da olumsuz dönülmemiştir. My Vodafone sitesinden tüm ayrıntımı incelediğim de herhangi bir fatura aşımı ve ekstra bir ücretlendirme olmamasına rağmen faturalarım yüksek gelmektedir.

Ben 2 aydır bu faturaları ödemek zorunda bırakılıyorum. Sorunum nedense çözülemiyor. Bu durumdan ciddi anlamda rahatsızım. Sorunum en kısa zamanda çözülmezse gerekli birimlere de başvurularımı yapacağımı bildirmek isterim.

Barış 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön