17 Ocak 2014

Vodafone Sorunumu Çözemedi!

Vodafone beni aradı telefonla görüştük sorunumu çözemedi. Sorularıma tam cevap veremedi kaçamak cevap verip sistem çalışmıyor dedi. Daha sonra tekrar dönüş yapacağım dedi bir türlü dönüş yapmadı 17.01.2014 vodafone.com.tr adresinden sorunumu dile getirdim geri mail olarak dönüş yapmadılar.

Vodafone eğer kendi verdiği taahhüt yerine getirmekle mükelleftir ben sözümde duruyorum 1 yılım daha dolmadı 1 yıl anlaştığım tarifeye ( Esnaf Katlayan Kampanyası) devam etmesini istiyorum. Ben bu konuda Vodafone'dan çok mağdurum. Kocaman bir şirket en ufak sorunu bile çözemiyor mu? Benim sorunumu en kısa zamanda çözmesini bekliyorum.

Sedat 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,aynı konulu şikayetinizin Müşteri Hizmetlerimizede iletildiği , 19.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgiverildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön