16 Ocak 2014

Vodafone Sorunumu Çöz Artık!

Vodafone hattımı 4 yıl falan oldu. Geçiş yaptım herşey çok güzel memnunum ama tek sıkıntım 3'lü paket almak istediğimde benim biçtiğim değere göre olan paketlere illa başka hatlardan geçiş yapmış olmam gerekiyor diyor yani ben başka operatöre geçip başkalarına para kazandırıp sonra mı Vodafone'a geçeyim? Böyle mi yaranacağız yani size?

Vodafone hattımda tek sıkıntım freeezone'dan 3'lü paket yapmak istiyorum. Faturalı faturasız hiç sıkıntı değil gerekirse sözleşmede imzalarım yeter ki şu sıkıntımı halledin. Halledilmezse birçok kişiyi de Vodafone hattından başka operatörlere geçiş yaptıracağım lütfen dönüş yapın bana şu sorunumu çözelim!

Hasan 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön