14 Ocak 2015

Vodafone Sorunum İle İlgili İlgilenilmedi!

Vodafone müşteri hizmetleri. Beni arayarak kullandığım tarifenin 12 aylık taahhütüne karşılık 29 TL fatura geleceğini ve 500 mb internet ile 500 dk konuşmayı tek seferlik hediye vereceklerini söyledi. Fakat 2 hafta civarı bir süre sonra kontrol ettiğimde bu işlemin onayladığım halde yapılmadığını fark ettim tabi fatura kesim tarihi geçtiği için faturamda fazla gelecektir.

Bununla ilgili bilgilendirdiğim müşteri hizmetleri hiçbir şey yapmamakla birlikte şikayet ve talebimi telefonda almadı ve faks ile göndermem gerektiğini söyledi. Fakat daha önce telefonda bu taleplerin olabileceğini biliyorum. Bu konuda mağduriyetim de çözülmedi.

Emine 1.072 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön