Vodafone Sorunu Çözüme Kavuşturamadılar!

Talha A. |

054255***** hattım ile ilgili 1 yıldır Vodafone ile savaş veriyorum. Vodem olarak kullandığım hattımın kapatılmasını talep ettiğimde müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından onay alıp,üzerinden 4 ay geçtikten sonra borç servisi tarafından aranmıştım. Kullanmadığım aylarında ücretini ödedikten sonra kapatılması için başvurdum fakat hala 15.00 TL Vakıfbank hesabına para yatırmamı ve fakslamamı istediler.

15.00 TL'yi de belirtilen hesaba yatırıp faks çektim fakat faksım sistemlerine ulaşmamakta. Dekontu mail yoluyla göndermeye çalışıyorum mail sistemi hata veriyor! Yaklaşık 160 TL ye yakın mağduriyetimin üstüne 1 yıldır da konuyu sonuçlandıramadık!

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  13:34

  Sayın T**** A*******
  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili olarak tesis hesabına yapılan ödemeye istinaden faturanızın ödendi konuma alındığı bilgisini aktarmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 14 Mart
  11:16

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri