11 Haziran 2014

Vodafone Sorunu Çözmüyor.

Mart 2012 yılında kontrat ile Vodafone Smart tab aldım ve aldığım Vodafone bayisi evraklarımı kaybetmişti. Bana Vodafone bilgi vermeden avukata verip toplam tutarı almaya çalıştı. Fakat İngiltere'de bulunan merkeze şikayet ettim kendileri yardımcı olup tekrar üyeliğimi aktif edip ödemeler başladım aylık olarak.

Ama ne olduysa tekrar Vodafone benden 720 TL gibi bir borç kapatılmasını istiyor. Hala bitmedi her ay ödediğim makbuzlar ve ilk alırken yarısını kredi kartından aldıkları slip duruyor. Tekrar şikayet ettim kendilerine bana döneceklerini söylediler ve 2 ay sonra bana tekrar avukat mektubu geldi. Bu sefer İngiltere'ye ve Türkiye merkezine yazılı şikayet ve mahkeme başvurusu yapacağım.

Ahmet 179 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 30.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön