21 Kasım 2013

Vodafone Sorunu Çözmüyor!

24 ay boyunca taahhütlü olarak kullandığım hattımın taahhüt süresi geçen ay dolmuştu. Sabit olarak 24 ay boyunca fatura tutarlarım 42 TL olarak ödedim. Fakat taahhüt bittikten sonra güncel faturama yansıyan miktar şu an itibari ile 115, 72 TL olduğu gözüküyor. İnternet data kullanımı ile ilgili bir durum olduğunu söylediler ama kota aşımı ile ilgili herhangi bir uyarıda bulunmadılar. (24 ay boyunca hiç kota aşımı olmadıda taahhütüm bitince mi oldu ?) Müşteri hizmetlerini arayıp bir sonuç alamadığım için takım liderleriyle görüşmek istediğimi söyledim ve beni 15-20 dk sonra arayacaklarını söyleyip 3-4 seferdir oyalıyorlar. Sorun ile ilgili durumu çözüme kavuşturmadılar.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 25 Kasım 2013

  firma hiçbir şekilde sorunuma çözüm bulmadı internet kullanım detaylarını ıspatlıyamadılar ve Savcılığa verin diye başlarından saldılar. Vodafone müşteri hizmetlerini kınıyorum ve Bu firmayı Tüketici Hakları Mahkemesine şikayet edicem

 • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet 22 Kasım 2013

  Müşteri hizmetleri hala sorunuma bir çözüm bulamadı

 • Vodafone Temsilcisi22 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön