Vodafone Sorunu Çözmüyor!

Mehmet B. |

24 ay boyunca taahhütlü olarak kullandığım hattımın taahhüt süresi geçen ay dolmuştu. Sabit olarak 24 ay boyunca fatura tutarlarım 42 TL olarak ödedim. Fakat taahhüt bittikten sonra güncel faturama yansıyan miktar şu an itibari ile 115, 72 TL olduğu gözüküyor. İnternet data kullanımı ile ilgili bir durum olduğunu söylediler ama kota aşımı ile ilgili herhangi bir uyarıda bulunmadılar. (24 ay boyunca hiç kota aşımı olmadıda taahhütüm bitince mi oldu ?) Müşteri hizmetlerini arayıp bir sonuç alamadığım için takım liderleriyle görüşmek istediğimi söyledim ve beni 15-20 dk sonra arayacaklarını söyleyip 3-4 seferdir oyalıyorlar. Sorun ile ilgili durumu çözüme kavuşturmadılar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet B.
  25 Kasım
  20:52

  firma hiçbir şekilde sorunuma çözüm bulmadı internet kullanım detaylarını ıspatlıyamadılar ve Savcılığa verin diye başlarından saldılar. Vodafone müşteri hizmetlerini kınıyorum ve Bu firmayı Tüketici Hakları Mahkemesine şikayet edicem

 • 25 Kasım
  12:32

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  25.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet B.
  22 Kasım
  13:36

  Müşteri hizmetleri hala sorunuma bir çözüm bulamadı

 • 22 Kasım
  11:34

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.