28 Mayıs 2013

Vodafone Sorgusuz Sualsiz Alınan Para!

8 ay önce geçtim 2 faturamda yüksek geldi. Müşteri hizmetlerini aradım tam birşey diyemiyorlar mobil ödeme almışsınız dediler. Burayı arayın diye bir sürü yanlış numara verdiler çalışanların çoğu pek birşeyde bilmiyor 200 tl parayı benden tahsil ettiler nasıl olur deyince cevap veremediler.

Orhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Orhan25 Haziran 2014

    3 numaram var 3 ünüde avea taşıyacağim en kısa zamanda.

  • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Nisan faturasında Mobile Payment kullanımınız kaynaklı 115.00 TL ücretlenme mevcut olup tarafımızca Mobile Payment kullanımı kaynaklı ücretlenmelere müdahale edilememektedir. PayByMe adlı ilgili firmanın MH numarası : 0 212 266 98 90 nolu hattan ulaşarak bilgi alabileceğinizi iletmek isteriz. Vodafone Mobil Ödeme abonelerimizin sms aracılığı ile ödeme ve alışverişlerini gerçekleştirdiği bir servistir. Vodafone Mobil Ödeme üye işyerleri ile yapılan alışveriş ve ödemeler için cep telefonunuza gelen bilgi SMS'inin onaylanması ile ödemeyi gerçekleştirmektedir. Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için Vodafone faturasına yansır,faturasız hatlar için ise bakiyeden düşüm gerçekleşmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön