16 Mayıs 2013

Vodafone Sonraki Ay Tarifeni Değiştir Denildi Şimdi De Geçiş Yaptırmıyorlar!

Geçen ay kampanya dahilinde Lumia 620 almıştım bana o gün bayideki bayan faturamın yeni kesildiğini paket değiştirirsem çift fatura çıkacağını bunun yerine sonraki ay genç avantaj extraya geçmemin uygun olacağı söylendi hatta santralı aradı orada görüştüğü kişi de tahmini fatura tutarını hesapladı sonraki ay genç avantaj extraya geçebileceğimi söyledi ama şuan tıkanıp kalmış durumdayım üst pakete geçemiyorum internet olmadan ne yapayım ben bu telefonu...Müşteri hizmetlerini aradım hiç bir şekilde geçemezsiniz diyor başka bir şey demiyor. . ee ben mağdurum bana ne denildiyse onu yaptım ne olacak şimdi...kayıtlara bakılsın gerekirse...haklı çıkarsam ne olacak diyorum yine geçemezsiniz diyor.

Metecan 40 Okunma

Cevaplar

 • Metecan 09 Haziran 2013

  Hala dönüş yapılıp mağduriyetim giderilmiş değil...

 • Metecan 17 Mayıs 2013

  ''Genç Avantaj tarifesindeki aboneler Genç Avantaj Ekstra tarifesine geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.''

 • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, abonelik evraklarınız kontrol edildiğinde taahhütlü işlem gerçekleştiği görülmüştür. Taahhütnamede pakete ilişkin bilgilerin mevcut olması sebebiyle işlem sağlanamadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön