15 Mart 2013

Vodafone Son Üç Aydır Fatura Sıkıntısı Yaşıyorum!

İlgisizliğiniz, fazlasıyla para isteminiz ve müşteri odaklı çalışmamanız çok kötü sizden çok memnun olduğum günleri özler oldum son 3 ayda faturalarımda yaşadığım sıkıntıların haddi hesabı yok geriye dönüşte yok ne yazık ki yıl daha sizle çalışmak zorundayım ben bu sıkıntıları yaşadığım için size geçmiştim ama sizi de bırakma zamanı gelmiş.

Didem 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istimaden, 533374****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,iadeniz uygun görülmüştür.Alacaklı olduğunuz tutarın 30.06.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşülüceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön