29 Ocak 2014

Vodafone Son Dönem Faturam Yüksek Geldi!

Yaklaşık 1 sene önce şirketimizin hatlarını Vodafone'a aktarmıştık fakat Vodafone'un hizmet kalitesinden memnun kalmadık. Yeni yıla girerken hatlarımız tekrar taşıdık. 17/11/2014 son ödemeli faturalarda ödeme miktarları 0545 206 **** : 269,60 tl 0554 9**** 1: 229,40 tl 0542 0**** 03: 10212,10 tl olan faturalar geldi.

1 yıla yakın bir zamandır Vodafone'dan hizmet alıyor ve faturalarını ödüyorduk. Bu kadar süredir aboneliklerimiz devam etmesine rağmen nasıl bir oyunla bu kadar yüksek bir fatura çıkartılıp tarafımıza gönderilebiliyor? Bu kadar büyük bir faturayı ödememiz mümkün değil. Tarafımıza gönderilen faturaların detaylarının tekrardan incelenerek ödemelerin düşürülmesi ve kolaylaştırılmasını rica ediyoruz.

Zafer 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Tarafınıza yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgiler Kurumsal müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile mail adresinize gönderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Zafer 31 Ocak 2014

    vodafone cevap maili kısaca bu şekilde vodapara kampanyasının taahhut suresı dolmadan hat ıptalı yapılması kaynaklı cayma bedelı yansıtılmıstır.Sorun bulunmamaktadır. Hiçbir detay verilmemiş kaç ay taahhüt verilmiş taahhüt bitimine ne kadar kalmış neye göre bu hesaplama yapılmış hiçbir detay yok.Zaten bir yıla yakındır kullanıyorduk. taahhütler 12 ay bu nasıl bir hesaplama... Kesinlikle bunu cevabı kabul etmiyorum?

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz, detaylı kontroller için Kurumsal Müşteri Hizmetlerimizle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön