13 Eylül 2013

Vodafone Şok Fatura Gönderdi!

Vodafone'da ay içerisinde tarife değiştirdim. Ben her yöne 500 dakika olarak biliyordum paketimin ay içerisinde tarife değişikliği yaptığımdan dolayı nasıl oluyor ise 250 dakika yapılmış. Hiç haberim yok herhangi bir bilgi verilmedi. Ben 500 dk var diye devam ettim ve gelen fatura da büyük şok yaşadım 503 TL fatura mesajı sıkıldım. Sizden bu konu hakkında laf kalabalıklığı yapmadan bana kesin ve net bilgi verilmesini istiyorum.

Mustafa 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde 09.08.2013 tarihinde süre bildirim sms gönderimi sağlandığı tespit edilmiş olup,paket değişikliği yapıldığı ve tarifeye dönem içerisinde geçiş yapıldığından toplu süre ve paket ücretinin kullanılan gün kadar ki bedeli yansıdığı 25.08.2013 tarihinde ''Genc Avantaj Ekstra dahilindeki Heryone 258 DK limitinizi %100 kullandiniz'' bilgilendirme sms ' gönderildiği tespit edilmiştir.Bu bağlamda kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön