25 Mart 2013

Vodafone SMS'lerim Gitmiyor!

GSM operatörüm olan Vodafone'a bağlı hattım 02.03.2013 tarihinden bu güne(25.03.2013) kadar kendi şebeke içi SMS numaraları dahi olsun (3636 gibi) hiç bir numaraya kısa mesaj göndermemektedir. Benzer şikayetleri olan kişilere bakiye yetersizliği yazmışsınız fakat yüklendiği taktirde yine mesajlarım gitmemekte.

Telefonumda da sorun yoktur. Farklı GSM operatörlerinin SİM kartları takılıp denenmiştir.
Mesaj Merkezi Numarasını dahi kontrol ettim fakat maalesef sorunum düzelmedi.
542 No'lu Çağrı Merkezini aramam söylendi, fakat yine de çözüm olmadı. Sorunun düzeltilmesini rica ediyorum.Sorun çözülmez ise başka bir GSM Operatörüne geçiş yapmayı düşünüyorum.

Ahmet 2.453 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet13 Nisan 2013

  Twitter'ın sms hizmet servisi olan 2444'e SMS gönderimi gün içinde sadece 1 kez oluyor. Hadi onu geçtim kendi servislerinize ücretsiz olduğu halde bile yine sms gönderemiyorum. Hattımı AVEA'ya taşımış bulunmaktayım.

 • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 506840xxxx numaralı hattınızda sms göderimi sağlayabilmek için hattınızda liranızın olması gerektiği bilgisini hatırlatmak isteriz. Hattınız da 25.03.2013 tarihinde lira olmadığı için sms gönderimi saylayamadığınızı belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet27 Mart 2013

  Hala çözüme kavuşturulmamıştır.

 • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön