12 Eylül 2013

Vodafone Sms'im Olduğu Halde Sms Bitti Diye Mesaj Gönderdi!

Ben Vodafone hattımı ebeveynimin üzerimden kendi üzerime taşıdım. Taşıdıktan birkaç saat sonra 12 gün sonra bitmesi gereken sms'im bitti, sms'iniz bitmiştir diye mesaj geldi ve müşteri hizmetlerini aradım sms'iniz bitmiş gözüküyor dediler. Oysa ki daha 3. 500 sms kullanım hakkım vardı.

Sonra ücretsiz gönderilen mesajlarda bakiyem olmadığı gerekçesi ile gitmiyor örneğin; Vodafone online servise giriş yapmak için '' S yazıp 7048''e ücretsiz mesaj göndermem gerekli fakat gönderemiyorum. Lütfen acil yardımınızı bekliyorum.

Tuğba 174 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda kalan SMS hakkınız şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında silinmekte olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön