22 Nisan 2013

Vodafone SMS Paketine Dahil Edilmeyen Banka SMS'leri!

15 gün önce hattımı Vodafone'a taşıdım. Vodafone bayiinde asılı olan ilana istinaden her yöne 500 Dk. , 1000 SMS ve 1 GB interneti içeren SÜPER KOMPLE tarifesine bayinin de yönlendirmesine istinaden geçtim. Ancak bir bankaya 3340 a gönderdiğim SMS'den 40 kuruş ücret kesildi.

Paket içeriğimde 1000 SMS ücretsiz. Ben paketi alırken bayi beni bu konuda uyarmadı.
Her mesaj çekeceğimde hangi SMS ücretli hangisi ücretsiz diye düşünemem, 1000 SMS i niye aldım ben bankaya gönderdiğim dahi ücretli ise. Bunlar tüketiciyi yanıltmadır. Bu sorunumun çözülmesini, bundan sonra da bu tip SMS lerden ücret alınmamasını, haksız yere alınan 40 kuruşun iadesini talep ediyorum.

Tamer 52 Okunma

Cevaplar

  • Tamer 24 Nisan 2013

    Yani, ben cevabınızdan bişey anlamadım. Ben bankaya gönderilen mesajdan ücret alınmış diyorum, Sizin cevap, mesaj bankaya gitmiş. ee ?

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 507581xxxx numaralı hattınızda bankanın özel servis mesaj numarasına mesaj gonderımı yapıldığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön