14 Şubat 2014

Vodafone SMS Paketimi Tanımlamamış.

Tarifemi değiştirmeye karar verdim ve 542'yi aradım. Müşteri hizmetleriyle görüşmemin neticesinde tarifemi cep avantaj 1000 dk'ya çevirdim. Ekstra 8 liralık sms paketinin de hattıma tanımlanmasını istedim, onaylıyor musunuz dediler evet onaylıyorum dedim ama öğrendim ki tarifemi değiştiren Vodafone, sms paketimi hattıma tanımlamamış, neticesinde habersizce ücretli olarak sms kullanma durumunda bırakıldım. Gelen fatura 43-44 TL gelmesi gerekirken 88 TL geldi. Şimdi benim bu mağduriyetim nasıl giderilecek soruyorum ?

Cemil 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 26.02.2014 ve 27.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön