03 Mayıs 2013

Vodafone Sms Paketim Olmadığından Haberim Yoktu!

Kullanıcısı olduğum Vodafon hattım ile her ay ödemekte olduğum 60 Tl lik faturam bu ay 159 tl gelmiş olduğundan müşteri hizmetlerini aradığımda sms kullandığından geldiğini ilettiler bana ama benim kullandığım faturamda 150 sms paketinin olduğunu bildiğimden kullanıyordum ama malesef kullandığım pakette yokmuş .Bilgilendirme yapılmadan ve 100 tl ek bir fatura ile birlikte 159 Tl fatura ödeyeceğim.Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Metin 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,506485****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kullanımlarınıza istinade ücretlendirildiğiniz tespit edilmiş olup,ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön