Vodafone SMS Paketi Yenileme Bilgilendirmesi!

Ömer Faruk D. |

1 ay önce Vodafone Esnaf tarifesine geçtik geçmez olaydık. 10.000 SMS Vodafone 2000 SMS her yöne hediyenizdir diyor 1 ay sonra SMS atıyor SMS'leriniz 11 TL karşılığında yenilenecektir. İptal etmek istiyorsanız iptal yazın 7000'e gönderin diyor. İptal ediliyor tüm SMS'ler. Benim bedavam var ne diye 11 TL karşılığında yenilenecek diyorsun atma bana o mesajı o zaman. Lütfen artık bu soruna birisi dur desin. SMS'lerimi istiyorum ayrıca arıyorum müşteri hizmetlerini sanki ortak çalışıyor Vodafone'den ne halin varsa gör demeye getiriyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  08:25

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup; 554480**** hattınızda Esnaf Avantaj Katlayan kampanyasında 3 fatura dönemi boyunca, Her Yöne Maksi SMS Paketi ücretsiz olarak verilmektedir. Hattınız için bu 3 fatura döneminden önce, 2013-10-28 tarihinde sms paketi iptali için tarafınızdan mesaj gönderilerek sonlandırıldığı görülmektedir. Tüm sms paketi kullanan abonelere kampanyalı-kampanyasız ücretlendirme ile ilgili bilgi sms i gönderilmektedir.

  Sms paketinin tarafnızdan üç ay dolmadan (ücretsiz) iptal işlemi gerçekleştiğinden tekrar kampanya girişi sağlanamamaktadır. Tarife ve kampanyaya uygun ücretlenme gerçekleştiğini belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Kasım
  16:11

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.