14 Mayıs 2013

Vodafone SMS Bombardımanına Son Verilsin Artık!

Vodafone Hesabını bilen hepsi 500 paketi kullanıyorum. İnternet kotam dolduğundan bu yana 100'ün üstünde 6 TL vererek ek paket satın alabilirsiniz şeklinde mesaj aldım ve halen mesaj almaya devam ediyorum.

Benim okuduğumu bir seferde anlamayacağımı düşünerek 1000 sefer mesaj atmaya yemin etmiş operatörden şikayetçiyim.

Evimin her odasında Vodafone çekmemesi nedeniyle sistem her gidip geldiğinde wi-fi her kesildiğinde, sokağa çıktığımda eve girdiğimde, biriyle konuştuğumda her an aynı mesaj almaktan bıktım.

Vodafone'nun beni bu şekilde taciz ve rahatsız etmeye bir son vermesini istiyorum.

Sinan 79 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 15 Mayıs 2013

    1- http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin diyorsunuz, siz bize ulaşmıyorsunuz! 2- Yurt dışında da hizmet veriyorsunuz, bir İngiltere vatandaşına aynı içerikte 1000 SMS gönderebilir misiniz? 3- Sisteminize vereceğiniz bir komutla mesaj sayısını sınırlandırabilirsiniz oysa siz kullanıcıya saygısızlık etmeyi seçiyorsunuz. Satın almayı dayatıyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden kullanmakta olduğunuz tarife gereği, toplu süreniz bittikten sonra arama ve sms yapılamayacak yönlere işlem yapmak istendiğinde, bu uyarı mesajlarının sistem tarafından otomatik olarak gönderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. -Sms hakkı bittiğinde ya da data hakkı bittiğinde, sms gönderimi yapmaya çalışıldığında veya data bağlantısı yapmaya çalışıldığında bu sms gönderilir. - Dakika hakkı bittiğinde cep lira ya da ek paketi yoksa, arama denemesi yapılırsa bu sms gönderilir. Akıllı telefonlarda arka plan güncellemeleri yapıldığından data girişi denemesi olabileceğinden,internet girişlerini kapatmanızı öneririz. Bu hususlara dikkat edildiğinde, bu sms leri almayacağınızı belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön