20 Ağustos 2014

Vodafone SMS Almak İstemiyorum.

Konuyla ilgili Vodafone tarafımızdan arandı gece yarıları 444 542'den internet erişiminize
devam edebilmek için... diye sürekli sms alıyorum. Kullandığım bir internet paketi zaten yok ki neyin devam etmesinden bahsediliyor bu durumu arayıp bildirdik, sancılı bir bağlanma sistemlerinin ardından.

Ben sesli yanıt sistemiyle işlem yapmak istesem 7000 arardım müşteri temsilcisini aramak için zorlayan bir firma olduğunuz için tebrik ederim. Gelelim sms durumuna, durumu belirttik düzeldi dedi artık o saçma mesajlar gelmez derken gece gelen mesajlar gündüz de geliyor kurtulamadık.

Belgin 1.414 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön