Vodafone Sitesindeki Bilgiler Yanıltıyor!

Aydin L. |

Sitelerinde "her şey dahil pasaport" tarifesine geçebilecekler listesinde mevcut tarifem "Cep Kamu Maxi" tarifesini gördüm. Sadece SMS atarak hallederim diyerek gitmeme 1 gün kala işlem yapmak üzere ve yurt dışında kullanabilmek için web sitesine girerek internet ve mesaj paketleri satın aldım. En son üye olmak için mesaj attığımda tarifemin uygun olmadığını öğrendim.

Akabinde web'den denedim olmadı, 7000 sesli servisten olmadı, 542'den denedim olmadı. En son 30 dk'lık telefon dinletisinden sonra Vodafone çağrı merkezinde E. Bey'e ulaşabildim. Anlaşamadık daha yetkili birisini istedim M. Bey'e ulaştım, onunla da anlaşamadık. Sitede yanıltıcı bilgi var. Listeledikleri tarifeyi sonra reddediyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Web Bilgilendirme Personel Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydin L.
  22 Nisan
  14:18

  Sikayetime cozum bulmadiklari gibi hatali bilgilendirme, basit kelime oyunlari devam ediyor. En kisa surede vodafone ile bagimi koparacagim gibi etrafimdaki insanlarla da bunu gonul rahatligi ile paylasacagim.

 • 22 Nisan
  13:41

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  22.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Nisan
  10:51

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."