16 Mayıs 2013

Vodafone Sisteminden Bihaber!

16 Mayıs Sabahı Şirket hatlarımızın borcundan dolayı kapandığını söylediler. Saat 12:00 de Kredi Kartı ile ödeme yaptık ve o saatten beri 3. Kez arıyorum borcu olmadığını ama sistemde takıldığını ne zamanda açılacağını bilmediklerini söylüyorlar. Sistem açacakmış ne zaman belli değil 3 saatte olur 3 günde olur. Ayrıca şirket taşıma işlemleri olurken ayrılalı yaklaşık 9 ay olmuş isim hala yetkili gözüküyor. İşlerini baştan savma yapıyorlar. Ben bunu görüyorum ve en kısa zamanda başka operatöre geçeceğim. Ancak reklam verin. Saat:15:05 ve hala kapalı.

Erkut 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541486****numaraları hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 16.05.2013 tarihinde Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön