04 Ekim 2013

Vodafone Sistem Güncellenirken Hizmet Veremiyor!

Vodafone Mikro sim kartta yaşadığım sıkıntı nedeni ile 542 olan çağrı merkezini aradım. H...Hanım isimli agent sistem güncelleniyor 2 saat hizmet veremiyoruz dedi. Türkiye'de telekomünikasyon hizmetini iddialı olarak sunan firmanın müşteri hizmetleri departmanının 2 saat hizmet vermiyoruz demesi şaka gibiydi.

Nursel 92 Okunma

Cevaplar

  • Nursel'in Teşekkür Mesajı11 Ekim 2013

    Merhaba, Müşteri hizmetleri numaranızı şikayeti bildirdiğim tarihte aradığımdan ilgili tarihteki çağrıları dinleyebilirsiniz. Ayrıca sim kartımla ilgili değişikliği hızlıca yaptığınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. “ Müşteri hizmetleri aramanıza ait çağrının dinlenebilmesi için, müşteri hizmetlerini aramak üzere hangi numaradan çağrı başlattığınızı tarih ve saat bilgisi ile iletmenizi rica ederiz. Çağrı dinlenerek gerekli işleyişler sağlanacaktır. Simkartınız ile ilgili sorunun devamı halinde, hattın yasal sahibinin Vodafone Cep Merkezlerimiz'den simkart değişikliği yapabileceğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön